Умови прийому

Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснюється, відповідно листа МОН України від 02.04.2014

№ 1/9-187 «Щодо переліку документів, необхідних для зарахування дитини до закладу дошкільної освіти та електронної реєстрації на підставі:

• заяви батьків або осіб, які їх замінюють;

• медичної довідки про стан здоров’я дитини;
  • карта профілактичних щеплень ( форма 063);
  • свідоцтво про народження дитини;

• довідки дільничого лікаря про епідеміологічне оточення.

З  метою створення прозорості  прийому дітей до дошкільних закладів і полегшення процедури оформлення до ЗДО, з  01.09.2013 навчального року введена система електронної реєстрації дітей до ЗДО, алгоритм якої розміщено на сайті: "Електронна реєстрація дітей до дошкільних закладів " за  електронною адресою :http://reg.isuo.org/ .

Зареєструвати дитину батьки можуть як самостійно, так і  звернувшись до  адміністрації закладу.

Пільги при влаштуванні дитини до  закладу дошкільної освіти надаються державою наступним категоріям осіб:

1. Дітям, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (позачергово).

Згідно з п.17 статті 20 та п. 2  статті 30 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»

2. Дітям військовослужбовців (першочергово).

Згідно з п. 4  статті 13 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей»

3. Дітям переселенців зі Східних областей України та Криму (Відповідно Листа МОН України №1/9-310   від 12.06.2014 р. "Щодо прийому до дошкільних навчальних закладів дітей, які прибули з Донецької та Луганської областей на постійне або тимчасове проживання до інших населених пунктів України"