Про безпеку дбати вчаться дошкільнята!

В Кременчуцькому закладі дошкільної освіти №19 з 14.11. по 20.11.2022 було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху, під час якого педагоги знайомили малюків із правилами поведінки на дорогах, у громадському транспорті, виховували дбайливе ставлення до свого здоров’я і життя.

Упродовж тижня безпеки діти ознайомилися зі знаками, розміткою на дорогах, розглядали ситуації, які можуть виникнути на дорогах і тротуарах. Метою заходу було закріпити з дітьми правила дорожнього руху, прищеплення розуміння необхідності суворого дотримання встановлених правил поведінки на дорозі, навчити приймати участь у дорожньому русі без негативних наслідків, вироблення навичок спостережливості, уміння самостійно приймати рішення в екстремальних ситуаціях, виховувати бережливе ставлення до свого життя, закріпити знання, що люди ходять по тротуару, розуміти призначення сигналів світлофора, закріпити значення дорожніх знаків, навчити розрізняти дозволяючи та запобігаючи знаки, правильно реагувати на сигнали світлофора, розуміти жести регулювальника, виховати у дітей дисциплінованість на дорогах, бажання бути уважними, спостережливими, обережними, попереджувати нещасні випадки. Проведено бесіди з батьками дошкільнят. Педагоги акцентували увагу на проблеми щодо забезпечення захисту життя та здоровя дітей в процесі дорожнього руху, поліпшення засвоєння дітьми норм безпечної поведінки. Проведено консультації для батьків, щодо практичних навичок поведінки у разі надзвичайних ситуацій, виявлення мінно-вибухових предметів. В результаті діти та батьки отримали тверді та стійкі знання, набуті вміння та навички з питань правил дорожнього руху, та у разі надзвичайної ситуації.
Заходи були проведені з використанням технологій дистанційного навчання.
Під час проведення Тижня безпеки дорожнього руху проведено:

- серія інтегрованих занять;

- бесіди, спостереження, перегляд мультиплікаційних мультфільмів по темі;

- дидактичні, рухливі ігри;

- читання творів художньої літератури;

- моделювання проблемних ситуацій на дорозі;

- консультації, бесіди з батьками.

ІІ група раннього віку №1 «Сонечко»

ІІ група раннього віку №2 «Веселка»

Група молодшого дошкільного віку «Непосиди»

Група середнього дошкільного віку «Чомусики»

Група старшого дошкільного віку «Пізнайки»

Виховні заходи від музичного керівника Халоши Ліани Віталіївни

Безпека дитини – одна з найважливіших турбот і тривог батьків,
тому вони мають змалечку навчати своїх дітей основам безпечної поведінки на вулиці.